ÚHRADA POPLATKOV V ŠKD

Rodič sa zaväzuje, že bude pravidelne uhrádzať mesačný poplatok na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí v zmysle zákona NR SR č. 245/2008 o výchove a vzdelávaní – školský zákon, § 114 (3). Tento poplatok je potrebné uhradiť za kalendárny rok od 09/2017 do 12/2017 v celkovej sume 52,- € a za kalendárny rok od 01/2018 do 06/2018 v celkovej sume 78,- € ( teda za celý šk. rok 130,- € )

Výška mesačného poplatku je stanovená platným VZN obce Malinovo 13,- € mesačne.

Poplatok uhradiť:
ČÚ: 3242950459 / 0200
IBAN: SK35 0200 0000 0032 4295 0459
Do poznámky: meno a triedu dieťaťa